Інверторний перетворювач Extralink OPIP-300W 300Вт-600Вт / чиста синусоїда
Артикул MGT-OPIP-300W
Немає в наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Перетворювач напруги 300Вт-600Вт Extralink
Перетворювач напруги Extralink OPIP-300W - це пристрій, який перетворює вихідну напругу батареї (постійний струм, DC) у струм мережі змінного струму 230 В (змінний). 230 В змінного струму - це тип електроенергії, яку постачають комунальні служби для живлення стандартних побутових приладів, як-от телевізор, холодильник, радіо, освітлення або для заряджання ноутбука/мобільного телефона тощо.
Характеристики:
  • Тип товару - Інвертор
  • Електрична потужність - 300Вт
  • Вольт-ампер - 360ВА
  • Вхідна напруга - 12В
  • Вихідна напруга - 230В
  • Пікова потужність - 600Вт