Перетворювач напруги Extralink OPIP-300W - це пристрій, який перетворює вихідну напругу батареї (постійний струм, DC) у струм мережі змінного струму 230 В (змінний). 230 В змінного струму - це тип електроенергії, яку постачають комунальні служби для живлення стандартних побутових приладів, як-от телевізор, холодильник, радіо, освітлення або для заряджання ноутбука/мобільного телефона тощо.
Тип товару - Інвертор
Електрична потужність - 300Вт
Вольт-ампер - 360ВА
Вхідна напруга - 12В
Вихідна напруга - 230В
Пікова потужність - 600Вт