Обігрівач електричний MSW-CHEH-3300 3300 Вт
Артикул PWT-CHEH-3300
Немає в наявності
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Характеристики:
  • Модель - MSW-CHEH-3300
  • Каталожний номер - 10060842
  • Живлення - 230 В/50 Гц
  • Максимальна потужність - 3300Вт
  • Регулювання потужності - 1: 30 Вт 2: 1650 Вт 3: 3300 Вт
  • Діапазон регулювання температури - 0-85°C
  • Охорона - 16А
  • Опалювальне приміщення - 45 м3
  • Матеріал корпусу - сталь
  • Потужність вентилятора - 30Вт