Шліфмашина ексцентрикова NAC OS45-125-GN 1000 Вт 125 мм
Артикул MGT-OS45-125-GN
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Опис
Електрична ексцентрикова шліфувальна машина NAC потужністю 1000 Вт, оснащена плавним регулюванням швидкості від 3000 до 12000 об/хв.
  • Потужний двигун: Двигун потужністю 1000 Вт забезпечує достатню потужність для шліфування різних матеріалів, таких як деревина, метал, пластик та фарба.
Характеристики:
  • Модель пристрою - OS45-125-GN
  • Електроживлення - мережеве
  • Напруга живлення - 230 В
  • Потужність двигуна - 1000 Вт
  • Діаметр платформи - 125 мм
  • Довжина шнура живлення - 2 м
  • Корпус - пластик
  • Вага - 1,5 кг