Шурупокрут акумуляторний Deko DKCD12ID01 2 батареї, 1,5 А/год, Li-Ion, 12 В шурупокрут у кейсі
Артикул MGT-DKCD12ID01-5S3
Немає в наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Акумуляторний шуруповерт DEKO DKCD12ID01 має два швидкісні режими (до 350 і 1350 об/хв) для різних завдань. Безключовий патрон із діаметром 10 мм дозволяє швидко замінювати свердла, 18 налаштувань крутного моменту запобігають надмірному затягуванню, компактний корпус та невелика вага полегшують роботу у важкодоступних місцях, гумові вставки забезпечують надійне захоплення, а світлодіодне підсвічування – точне освітлення робочої зони.
Характеристики
  • Ємність акумулятора: 1.3 /1.5 мАг
  • Діаметр патрона: 0.8-10 мм
  • Макс. обертаючий момент: 28 Н·м
  • Потужність: 12 В