Блок живлення 300 Вт Inerge EPS-12-500-T2 (UPS) 500 ВА
Артикул MGT-MG-EPS-12-500-T2
Немає в наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Блок живлення 300 Вт 500 ВА Inerge
Характеристика:
  • Вихідні розетки: 2 розетки 230 В із заземленням
  • Частота: 50 Гц
  • Тип трансформатора: Тороїдальний
  • Стабілізація напруги: Так
  • Потужність: 500ВА / 300Вт
  • Напруга: 230В AC
  • Напруга заряджання: 13,6В
  • Максимальний струм заряджання: 11A
  • Захист акумулятора: при 10,5 В
  • Стабілізація напруги: Так
  • Час перемикання: <10 мс
  • Форма хвилі напруги: Чиста синусоїдальна хвиля
  • Спотворення форми хвилі: ≤3%
  • Підтримувані типи акумуляторів: 12 В - AGM VRLA і GEL.