Джерело безперебійного живлення 500W/800VA Avansa, блок питания
Артикул MGT-UPS700
Немає в наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Джерело безперебійного живлення 500W/800VA
Цю систему також можна використовувати для безпечного постачання інших споживачів, які потребують стабільності та постійних параметрів електроенергії. Цей виріб не буде використовуватися як інвертор (з необмеженою роботою від джерел постійного струму 12 В). Основною характеристикою джерела є форма хвилі електричної напруги на виході, у разі роботи від акумулятора суто синусоїдальна, ідентична тій, яка є в побутовій електромережі, а також конструкція та надійна конструкція, за більш високих параметрів це забезпечує тривалу роботу під навантаженням, пропорційним до продуктивності використовуваного акумулятора, а також виконує функцію випрямляча для акумулятора системи.
Характеристики:
  • максимальна потужність: 800ВА;
  • максимальна гарантована потужність: 500 Вт;
  • вхідна напруга: 150-270 В змінного струму;
  • вхідна частота: 45-65 Гц;
  • форма вихідної напруги: чиста синусоїда;
  • час передачі: < 4 мс;
  • захист від перевантаження: 110% - 130% (30 секунд).
  • Використання: забезпечує роботу споживачів потужністю до 700 Вт, у разі збоїв електроживлення з мережі.